PKN
Protestantse Gemeente Drempt en Oldenkeppel (PGDO)
 
Collecte - 15 juni Collecte - 15 juni
Er wordt alles op alles gezet om mensen met een handicap een onvergetelijke dag te bezorgen. Een lichamelijke beperking hoeft nooit een belemmering te zijn. We willen dat iedereen volop van het leven kan genieten. Om dat voor elkaar te krijgen, wordt er altijd in oplossingen gedacht. Dat geldt met name voor de vrijwilligers. Stuk voor stuk doen zij er alles aan om mensen onvergetelijke momenten te bezorgen. Bij de Zonnebloem zeggen ze niet voor niets: ‘Er kan zoveel meer dan je denkt’. Met deze collecte geven we het werk van de afdeling Hummelo en Keppel een extra steuntje.
terug
 
 
Ontmoeten-Inspireren-Delen

Nieuwsbrief Ontmoeten--Inspireren--Delen - 4

Zaterdag 21 juni - Langste dag wandeling
 
Activiteiten
Zaterdag 14 juni - Achterhoekse Torentocht

Zondag 6 juli - Oegandees koor zingt en danst in de Remigiuskerk

Inspiratiefestival Terschelling


Dialectochtenden in 2025
 
Kerkdiensten
Iedere zondagmorgen is een kerkdienst. Afwisselend in de kerk van Voor-Drempt/Hoog-Keppel/Hummelo, tenzij anders vermeld.
Na de ochtendvieringen is er gelegenheid om koffie of thee te drinken.

Zondag 15 juni - 10.00 uur - Voor-Drempt - Ds. Karin Spelt

Zondag 22 juni - 10.00 uur - Hummelo - Ds. Elise Wijnands

Zondag 29 juni - 10.00 uur - Voor-Drempt - Ds. M. De Mik-Van der Waal

Zondag 6 juli - 10.00 uur - Voor-Drempt - Ds. J. Jansen Schoonhoven - Gezamenlijke dienst

Zondag 13 juli - 10.00 uur - Hoog-Keppel - Ds. M. Leistra - Avondmaal
 
Zondag 20 juli - 10.00 uur - Voor-Drempt - Ds. B. Bomer

Zondag 27 juli - 10.00 uur - Hoog-Keppel - Ds. Karin Spelt - Doopdienst

 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.