PKN
Protestantse Gemeente Drempt en Oldenkeppel (PGDO)
 

zondag 27 februari 2022 om 10:00 uur

Kerkdienst te Hoog-Keppel
Voorganger(s): ds. Dirk Engelage

Liturgie zondag 27 februari 2022

Zang in de kerkdienst

Op zondag 27 februari zullen Janine Garretsen en Gerda Wiertz zingen in de kerkdienst in Hoog-Keppel. De zangers van de zanggroep hebben in de lockdown periode vaak gezongen. Daar zijn we heel dankbaar voor. De komende weken hebben ze even rust en gaan zich daarna voorbereiden op de diensten in de Stille Week en met Pasen. Gelukkig is er weer samenzang mogelijk. Maar de zanggroep heeft toegezegd regelmatig te blijven zingen in de kerkdienst. Dat is heel waardevol.

Versoepeling coronamaatregelen:
Zo goed als alle coronamaatregelen zijn sinds gisteren, vrijdag  25 februari, losgelaten.
Voor de kerken betekent dat ook dat we terug kunnen naar het ‘oude normaal ‘ .
De verplichting van het dragen van een mondkapje bij verplaatsen is vervallen, evenals de verplichte 1,5 meter afstand tot elkaar.
De verplichting is wel vervallen, maar iedereen is vrij om ervoor te kiezen om toch een mondkapje te blijven dragen en de 1,5 meter in de gaten te houden.
Het is denk ik goed om elkaar daar de ruimte voor te bieden, ook wanneer we met elkaar samen zijn in een van onze kerken of in het kerkhuis. Iedereen draagt de verantwoordelijkheid voor haar of zijn eigen veiligheid en voor zijn of haar omgeving.
Het desinfectiepompje zal voorlopig ook nog bij de ingang blijven staan.
iedereen is welkom zonder opgave vooraf!
 

terug
 
Ontmoeten-Inspireren-Delen

Stilteviering

Woensdag 17 september - Tent of Nations


Vredesweek in Doesburg: inspirerende activiteiten voor iedereen

Expo schilderijen Henk Stemerdink

Workshop

Bezoek Anadolu Moskee

Coventrygebed

Vredeswandeling

Oude woorden? Steeds nieuw en steeds anders…
 
Activiteiten
Sam’s kledingactie in Hummelo- zaterdag 20 september

Zaterdag 27 september - Vriendendag

Grote- of Martinikerk Doesburg: Choral Evensong

Vrijdag 3 oktober - Ouderendag

Vrouwengroep Drempt - Olden Keppel

Dialectochtenden in 2025
 
Kerkdiensten
Iedere zondagmorgen is een kerkdienst. Afwisselend in de kerk van Voor-Drempt/Hoog-Keppel/Hummelo, tenzij anders vermeld.
Na de ochtendvieringen is er gelegenheid om koffie of thee te drinken.

Zondag 14 september - 10.00 uur -  Drempt - Ds. Karin Spelt - Gezamelijke dienst

Zondag 21 september - 10.00 uur - Drempt - Ds. Kool

Zondag 28 september - 10.00 uur - Hoog-Keppel - Ds. Karin Spelt

Zondag 5 oktober - 10.00 uur - Hummelo - Gez. Kerken OID
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.