PKN
Protestantse Gemeente Drempt en Oldenkeppel (PGDO)
 
Theatervoorstelling Lieve Hemel door Joris Linssen  6 mei 2026, 20.00 uur Amphion, Doetinchem Theatervoorstelling Lieve Hemel door Joris Linssen  6 mei 2026, 20.00 uur Amphion, Doetinchem


Na het succes van In Gods naam met Bas Ragas komt Nachtzon Media in samenwerking met de Protestantse Kerk in Nederland met een nieuwe muzikale voorstelling.

In Lieve Hemel duikt presentator en zanger Joris Linssen in het eeuwenoude Bijbelverhaal van Ruth op zoek naar inspiratie voor het leven nu. Een ontroerende en eigentijdse zoektocht in een wereld die razendsnel verandert en waar mensen elkaar soms uit het oog verliezen.

De directe aanleiding voor de theatershow ontstond toen Linssen toevallig binnenstapte bij het Kerkasiel in Kampen, waar de familie Babayants al maandenlang bescherming vindt in een kerk.
De veerkracht van de familie en de betrokkenheid van de vrijwilligers raken Joris diep.
Hun ervaringen echoën de kern van het verhaal van Ruth: loslaten, moed vinden en hoop zoeken én de vraag wie er welkom is.

Uit die ontmoeting ontstond de centrale vraag die door de hele voorstelling heen klinkt: Is er nog plek onder de hemel voor iedereen?

Samen met muzikanten Myrthe van de Weetering (zang, viool en contrabas) en Vera Marijt (piano, toetsen en zang) brengt Joris een voorstelling vol kwetsbare verhalen en herkenbare muziek, verweven met persoonlijke reflecties.

Lieve Hemel is een ontroerende voorstelling over angst en overgave, over verliezen en opnieuw beginnen.
Een voorstelling die uitnodigt om stil te staan bij wat ons verbindt en bij de kleine wonderen die kunnen ontstaan wanneer we ons hart openhouden.

De toegangskaarten zijn te bestellen op www.theaterlievehemel.nl

Wij hopen dat er heel veel gemeenteleden naar deze voorstelling willen gaan.
terug
 
 
Ontmoeten-Inspireren-Delen

Stilteviering

Vrijdag 1 mei - Lentewandeling

Zondag 3 mei 2026 - Preek van de Leek

Maandag 4 mei 2026 - REQUIEM Gabriel Fauré


Theatervoorstelling Lieve Hemel door Joris Linssen  6 mei 2026, 20.00 uur Amphion, Doetinchem
 
 
Activiteiten
29 April: Klokkenluiden voor Kinderen

Over de komst van jonge asielzoekers

Jaarprogramma Vrouwengroep Drempt – Olden Keppel

Dialectochtenden in 2026


26 april lezing en boekpresentatie over een markante Keppelaar
 
 
Kerkdiensten
Iedere zondagmorgen is een kerkdienst. Afwisselend in de kerk van Voor-Drempt/Hoog-Keppel/Hummelo, tenzij anders vermeld.
Na de ochtendvieringen is er gelegenheid om koffie of thee te drinken.

Zondag 26 april - 10.00 uur - Hoog Keppel - Ds. Karin Spelt - Gezamelijke dienst

Zondag 3 mei - 10.00 uur - Drempt - Ds. Karin Spelt

Zondag 10 mei - 10.00 uur - Hummelo - Ds. Elise Wijnands - Gezamelijke dienst

Zondag 17 mei - 10.00 uur - Drempt - Ds. B. Bomer 
 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.